ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0412 55 94 04

Контакт-центр0412 55 94 04

17.11.2020 / 11:22

Оновлена платформа 104.ua відкриває унікальні онлайн сервіси для клієнтів

Для зручності клієнтів тепер працює абсолютно нова багатофункціональна платформа 104.ua. Унікальні онлайн сервіси та можливості розрахунків за газ і його доставку з різними газовими компаніями тепер доступні для кожного користувача.

Абсолютно новий сервіс на 104.ua

Абсолютно новий сервіс на 104.ua
ФОТО: ТОВ "Житомиргаз Збут"

Можливість зробити все в онлайн режимі особливо актуальна та цінна під час пандемії коронавірусу, коли кожен повинен дбати про власну безпеку. Пропонуємо вам ознайомитися із новими сервісами Особистого кабінету на 104.ua та неодмінно скористатися ними.

Які ж зміни відбулись на порталі?

Нова платформа 104.ua надає клієнтам універсальні рішення, що роблять розрахунки клієнтів за газ та його доставку простими і зручним.

 Можливості Особистого кабінету на 104.ua значно розширили:

  • тепер можна з одного акаунта управляти особовими рахунками в різних газових компаніях, будь то постачальники газу або оператори газорозподльних мереж, незалежно від місця їх розташування;
  • користувач може приєднати до одного акаунту до 25 особових рахунків;
  • інтерфейс Особистого кабінету на 104.ua адаптований під усі види девайсів (комп'ютер, планшет або смартфон), а також операційні системи Android та iOS.

Серед новинок варто відзначити й можливість автоматичної передачі показань лічильника. Для цього споживачу газу досить підключити до свого лічильника модем 104.ua SMART і внести дані про особовий рахунок в свій акаунт. Після цього система дозволить звільнити клієнта від необхідності щомісяця передавати показання лічильників в газову компанію.

Крім того, на новій платформі 104.ua тепер можна оплачувати рахунки за газ та його доставку в «один клік». Таким чином здійснюється один платіж, що дає можливість клієнту економити на комісії.

На Житомирщині Особистим кабінетом користується понад 120 тисяч споживачів газу, а це кожен третій клієнт ТОВ «Житомиргаз Збут». Впевнені, що оновлені сервіси відкриють для споживачів нові можливості, адже для зареєстрованих раніше користувачів усі оновлення діють автоматично.

Нові ж клієнти можуть вибирати зручний для них спосіб реєстрації акаунта на 104.ua - за номером телефону або е-mail. Долучайтеся!

«Житомиргаз Збут» - надійний та зручний!