ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0412 55 94 04

Контакт-центр0412 55 94 04

17.09.2019 / 13:29

Понад 1000 споживачів Житомирщини придбали газ на зиму за літньою ціною

Акція "Твоя енергонезалежність" стартувала 23 серпня і триватиме лише місяць – до 25 вересня. За першу декаду акції виявили зацікавленість і отримали консультації в Центрах обслуговування клієнтів Житомирської області 4360 споживачів газу.

За перші два тижні акції "Твоя енергонезалежність" 1001 клієнт ТОВ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ" вже закупили понад мільйон куб. м газу на опалювальний сезон по літній ціні. При цьому 156 клієнтів оформили купівлю газу у Центрі обслуговування клієнтів, а рази більше споживачів зробили це через Особистий кабінет на сайті 104.ua.

Споживачі Житомирщини вперше отримали можливість придбати газ «наперед», створивши «резерв» газу на опалювальний період за ціною 5 995,53 грн. за 1000 куб.м.

Перші два тижні акції показали, що дуже багатьох споживачів ця акція зацікавила. Але однією з умов була відсутність боргів. З метою розширення можливостей споживачів приєднатися до акції з 9 вересня таку умову було скасовано.

«Відтепер скористатися акцією «Твоя енергонезалежність» можуть навіть ті споживачі, які мають борги за попередні періоди. Але закуплений обсяг газу в рамках акції буде використовуватися ними лише в опалювальний період з 1 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року. Участь в акції не звільняє таких споживачів від необхідності погашення накопичених боргів за попередні періоди», - розповідає директор ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ В’ячеслав Тарасов.

Нагадаємо, що в акційній ціні - 5 995,53 грн за 1000 куб.м не враховані послуги за доставку газу, які встановлюються в залежності від регіону. Вартість послуг із доставки газу, а також залишок передплаченого газу по акції "Твоя енергонезалежність" будуть зазначені в щомісячному рахунку за використане паливо.

Приєднатися до акції і оплатити покупку можна двома способами: онлайн через Особистий кабінет на сайті 104.ua або в Центрі обслуговування клієнтів. Для оформлення купівлі в ЦОК потрібно мати при собі паспорт, ідентифікаційний номер, актуальні показання лічильника газу, а також 100% сплатити за замовлений обсяг газу.

В Особистому кабінеті споживачу необхідно ввести показання свого лічильника, вказати обсяг газу, який він хоче придбати, та оплатити сформований програмою рахунок.

Максимальний обсяг закупівлі газу обмежений – 25 тис. куб.м. на одне домогосподарство. Гарантом збереження запасів газу і стабільної ціни на нього є НАК "Нафтогаз України".

Подробиці акції читайте на сайті 104.ua: http://bit.ly/2kinDbp