ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0412 55 94 04

Контакт-центр0412 55 94 04

23.08.2019 / 16:18

Споживачі газу можуть запастися газом на всю зиму по літній ціні

Вперше споживачі газу мають можливість закупити свій персональний резерв газу на весь опалювальний сезон. Ціна газу для такого запасу зафіксована на літньому рівні - 5 995,53 грн. за 1000 куб.м. з ПДВ. Акція «Твоя енергонезалежність» стартує напередодні Дня Незалежності - 23 серпня і триватиме лише місяць.

Споживачі газу можуть запастися газом на всю зиму по літній ціні

ФОТО: ТОВ "ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ"

Максимальний обсяг закупівлі газу при цьому обмежений: 25 000 куб.м. на одне домогосподарство. Гарантом збереження запасів газу і стабільної ціни на нього є АТ «НАК «Нафтогаз України». Оформити покупку можна за допомогою Особистого кабінету на сайті 104.ua або в своєму Центрі обслуговування клієнтів «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТУ».

У АТ «НАК «Нафтогаз України» відзначають, що акція «Твоя енергонезалежність» дозволить споживачам до 25% скоротити витрати на газ в опалювальний період.

Зараз ціни на газ для населення знаходяться на мінімальному рівні з початку року. Таке сезонне коливання цін є звичайним для ринку газу, коли влітку вони знижуються, а взимку ростуть слідом за збільшенням попиту на паливо.

Запас газу можна придбати по літньою ціною - 5 995,53 грн. за 1000 куб.м. У ціні не враховані послуги за транспортування та розподіл природного газу, які змінюються в залежності від регіону. Вартість послуг із доставки газу, а також залишок передплаченого газу по акції «Твоя енергонезалежність» будуть зазначені в щомісячному рахунку за використаний газ.

Взяти участь в акції може будь-який споживач газу, у якого немає боргів за цей енергоносій. Оформити і оплатити можна буде онлайн - в Особистому кабінеті на 104.ua або в ЦОК: досить мати при собі паспорт, актуальні показання лічильника газу, і внести 100% оплату за замовлений запас газу. Для того, щоб легше визначиться з необхідним резервом газу на зиму, фахівці «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТУ» нададуть своїм клієнтам інформацію про їх обсяги споживання газу в минулі опалювальні періоди або ж клієнти зможуть самостійно розрахувати потрібні йому обсяги на опалювальний період онлайн в Особистому кабінеті за допомогою спеціально створеного калькулятора.

Використовувати газ, придбаний в рамках акції «Твоя енергонезалежність», можна буде з 1 жовтня 2019 року по 31 березня 2020 року. З цієї дати АТ «НАК «Нафтогаз України» поставляє учасникам акції газ з резервних обсягів за акційною ціною. Розмір економії при цьому буде залежати від поточних цін, і продавець не зможе вплинути на її розмір.

Якщо придбаний зарезервований газ буде витрачено до 1 квітня 2020 року, споживач буде отримувати газ на загальних умовах, що діє на той час. Споживачі, які до 1 квітня 2020 року не використають передплачений газ, можуть скористатися залишком коштів, який буде повернуто Споживачу за його письмовою вимогою або зарахується в рахунок майбутніх платежів.

Зверніть увагу, що для безперебійного отримання послуги газопостачання споживач зобов’язаний вчасно заплати за газ, спожитий до 30.09.2019 р. (включно), а у період 1 жовтня 2019 р. до 31 березня 2020 р. - вчасно оплачувати послуги з транспортування та розподілу газу, а також за обсяги газу, які спожиті понад об’єм, за який внесена передоплата.

Для коректного обліку, щомісяця фіксуйте показання індивідуальних лічильників газу (за наявності) станом на 1 число та вчасно передавайте газорозподільній компанії (до 5 числа). В іншому разі споживання визначатиметься за плановими обсягами.

Більше інформації можна знайти на сайті 104.ua https://104.ua/ua/news/id/tvoja-energonezalezhnist-jak-zabezpechiti-sebe-gaz-35190

Зразок заяви на участь у акції "Твоя енергонезалежність" є під текстом публікації "Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам". Пройдіть за  посиланням:  https://ztgaszbut.104.ua/ua/gas-supply-agreement/id/dogovir-postachannja-prirodnogo-gazu-pobutovim-spo-16021