ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0412 55 94 04

Контакт-центр0412 55 94 04

19.08.2020 / 14:15

«Житомиргаз Збут» продовжує надавати якісні та комфортні послуги з постачання природного газу

Клієнти "Житомиргаз Збуту" й надалі будуть забезпечені якісними та зручними послугами з постачання газу до їх осель.

Споживачі природного газу у Житомирській області вже більше п’яти років отримують якісні послуги з постачання блакитного палива від ТОВ «Житомиргаз Збут». Підприємство гарантує безперебійну подачу газу та постійне вдосконалення сервісного обслуговування для всіх побутових споживачів, підприємств та бюджетних організацій.

«Житомиргаз Збут» продовжує постачати газ своїм клієнтам, попри те, що з 1 серпня 2020 року в Україні було скасовано механізм гарантованого постачання газу українцям по регульованим цінам.

 

«Ми продовжуємо надавати послуги з постачання природного газу на Житомирщині. Усі наші клієнти і надалі можуть бути впевненими у своєчасній та якісній подачі газу. «Житомиргаз Збут» розвиває сервіси для комфорту своїх клієнтів», – наголошує директор ТОВ «Житомиргаз Збут» Олена Благодарська.

 

«Житомиргаз Збут» є постачальником газу, який з 2015 року забезпечує своїх споживачів даним ресурсом, і знає всі нюанси пов'язані з функціонуванням даного ринку. 

 

«Ми і надалі залишаємся надійним, зрозумілим та комфортним постачальником природного газу для всіх категорій споживачів і пропонуємо своїм клієнтам якісний сервіс», – запевняє Олена Благодарська.

 

Варто зазначити, що клієнти «Житомиргаз Збут» мають можливість користуватися сучасними послугами в режимі онлайн:

  • сплачувати за спожитий газ;
  • передавати показники лічильників;
  • отримувати електронні квитанції;
  • здійснювати управління особовим рахунком;
  • отримувати фахові консультації.

 

Детальніше з усіма сервісами, які отримують клієнти «Житомиргаз Збут» можна ознайомитися ТУТ.

 

Нагадаємо, що з 15 серпня стартувала акція «Твоя енергонезалежність», за умовами якої всі клієнти «Житомиргаз Збут» можуть придбати газ на опалювальний період за акційними літніми цінами. Детальніше про умови акції.

Акція Твоя енергонезалежність