ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0412 55 94 04

Контакт-центр0412 55 94 04

06.01.2016 / 15:27

Як оформити субсидію

Субсидія – це щомісячна адресна безготівкова допомога, що надається за рахунок коштів державного бюджету для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. У цьому розділі Ви дізнаєтеся де і як оформити субсидію, у якому розмірі та на який термін вона призначається.

З 1 травня 2015 року призначення субсидії відбуватиметься на підставі заяви про призначення житлової субсидії та декларації про доходи та витрати за останні 6 місяців (місяць коли подаються документи не враховується), яку вони самостійно можуть заповнити вдома. Бланки документів мають надійти поштою у квітні та жовтні до кожного домогосподарства. Кількість пунктів у декларації про доходи буде зменшено в рази. Відпадає потреба надавати довідку про доходи – ці дані відображатимуться в декларації.

  • Зверніть увагу!
  • У заяві обов`язково треба вказати контактний телефон. Якщо заявник допустив помилку або нерозбірливо заповнив документ, фахівець соцзахисту зможе уточнити дані по телефону

Заповнені документи можна надіслати поштою (бажано рекомендованим листом, з повідомленням про вручення) до місцевого/районного управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації або надати особисто. УПСЗН не має права вимагати від вас будь-які інші документи або довідки.

Рішення про призначення субсидії або відмову повинно бути прийнято протягом 10 днів після подання заяви та отримання даних від комунальних служб. Про прийняте рішення соціальні органи повинні повідомити заявника.

Завантажити бланк заяви та декларації можна самостійно. Як правильно заповнити заяву і декларацію читайте тут.